PARAFIA TRÓJCY ŚWIĘTEJ W POLNICY

NIEDZIELA, 27 LISTOPADA 2022

Msze Święte roratnie w naszej parafii od poniedziałku do piątku o godzinie 17.00

Zachęcam wszystkich do uczestnictwa w roratach i uprzejmie proszę dorosłych i dzieci o przynoszenie na roraty lampionów.

Duchowym przewodnikiem na drodze tegorocznych rorat będzie św. Joachim - ziemski dziadek Pana Jezusa. Cykl rozważań adwentowych nosi tytuł: „ Z narodzeniem Jezusa było tak…”

LITURGIA I SPOTKANIA NADCHODZĄCEGO TYGODNIA:

• WTOREK – 10 min. przed rozpoczęciem rorat nowenna do św. Józefa
  • ŚRODA - 10 minut przed rozpoczęciem rorat nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Po Mszy Świętej wieczornej zapraszam zelatorki na spotkanie do domu parafialnego.
  • CZWARTEK - to pierwszy czwartek miesiąca nabożeństwo eucharystyczne po Mszy Świętej roratniej. Od godziny 16.15 możliwość skorzystania z sakramentu pokuty.
  • PIĄTEK - od 9.00 rozpocznę odwiedziny chorych z posługą sakramentalną. Od godziny 16.15 możliwość skorzystania z sakramentu pokuty. Po Mszy Świętej roratniej - nabożeństwo pierwszopiątkowe.

W zakrystii po każdej Mszy Świętej można nabyć świece Caritas w cenie 10 zł i pobłogosławione opłatki. Tegoroczne ofiary z opłatków przeznaczone są na nowe stroje służby liturgicznej ołtarza.

Niech dobry Bóg wszystkim nam błogosławi, by nadchodzący adwent był prawdziwie Boży i owocny!

Podkategorie