1. W tym tygodniu obchodzimy

Poniedziałek – Św. Dominika, prezbitera.

Wtorek – Św. Teresy Benedykty od Krzyża, Dziewicy i Męczennicy

Środa – Św. Wawrzyńca, diakona, patrona diecezji

Czwartek – Św. Klary, dziewicy

1. Zachęcam do udziału w nabożeństwach we Wtorki w Nowennie do Św. Józefa, a w środy w Nowennie do M.B. Nieustającej, które są odprawiane w łączności z wieczorną Mszą Św. 13 zapraszam także na nabożeństwo Fatimskie na godz. 16.30.
  2.  Kolekta w przyszłą niedzielę będzie przeznaczona na cele inwestycyjne naszej parafii (schody i polbruk)
  1. Dziękuję za troskę o nasze świątynieofiarę złożoną za kwiaty. W tym tygodniu proszę o troskę o nasze świątynie mieszkańców Polnicy nr 81 – 88 do k. Św. Trójcy, a nr od 90, 90d, 91 i polniczka 1 do k. Św. Józefa
  1. Zapowiedzi:

Maciej Załucki – st. wolnego- zam. Koszalin

Katarzyna Buczko – st. wolnego. zam. Koszalin

Wszystkim Parafianom i gościom życzę wielu Łask Bożych na nadchodzący tydzień i pokoju serca, a dzieciom i młodzieży dobrego przeżycia czasu wakacji.