1. W tym tygodniu obchodzimy w liturgii Kościoła:

- Środa -  Narodzenie Najświętszej Maryi Panny, Święto.

1. Biuro parafialne jest czynne po Mszy Św. wieczornej od poniedziałku do piątku. Okazja do Spowiedzi Św. przed każdą Mszą Św.Zachęcam także do udziału w nabożeństwach. We wtorek do Św. Józefa, a w środę do M.B. Nieustającej Pomocy. Od środy można w biurze zgłaszać intencje Mszalne na 2022 r. do czego serdecznie zachęcam.
  1. Dziękuję za troskę o naszą Świątynię i ofiarę złożoną na kwiaty. Na nadchodzący tydzień proszę o to mieszkańców Polnicy spod nr : 121,132,134,136  (k. Św. Józefa) oraz 129,131,138 (k. Św. Trójcy)

W związku z podjętymi pracami przy kościele Św. Józefa zachęcam do wsparcia tej inwestycji przez wpłaty na konto parafialne, którego numer znajduje się poniżej jak i również na naszej stronie internetowej w zakładce kontakt. Będę bardzo wdzięczny za wszelkie wsparcie i pomoc:

Parafia Trójcy Świętej w Polnicy

Bank Spółdzielczy w Czersku Filia Chojnice
48 8147 0002 0010 5617 2000 0010

1. Kolekta w przyszłą niedzielę będzie przeznaczona na cele inwestycyjne naszej parafii – na pokrycie kosztów związanych z położeniem kostki polbrukowej w głównej alei oraz rondzie przy domu parafialnym. Bóg zapłać za składane ofiary!
  1. W przyszłą niedzielę (12.09) po Mszy Św. o godz. 12.30 zapraszam na spotkanie rodziców dzieci kl. III przygotowujących się do I Komunii Św.