• Parafia Trójcy Świętejw Polnicy

  Parafia Trójcy Świętej
  w Polnicy

 • Parafia Trójcy Świętejw Polnicy

  Parafia Trójcy Świętej
  w Polnicy

 • Parafia Trójcy Świętejw Polnicy

  Parafia Trójcy Świętej
  w Polnicy

 • Parafia Trójcy Świętejw Polnicy

  Parafia Trójcy Świętej
  w Polnicy

krzyz


SPOTKANIA I LITURGIA NADCHODZĄCEGO TYGODNIA:

 

- we wtorek i środę zachęcam do uczestnictwa w modlitwie nowennowej do św. Józefa i Matki Bożej Nieustającej Pomocy,

 

- w przyszłą niedzielę (25.09) po Mszy Świętej o godzinie 11.00 proszę o spotkanie rodziców i opiekunów dzieci przygotowujących się do przyjęcia pierwszej Komunii Świętej, natomiast po Mszy Świętej o godzinie 12.30 proszę o spotkanie kandydatów do przyjęcia sakramentu bierzmowania grupy młodszej, która dopiero rozpocznie swoją formację, są to uczniowie klasy VIII. Na to spotkanie zapraszam także rodziców i opiekunów.

 

Od wtorku po wieczornej Mszy Świętej będzie można zamawiać intencje na nowy rok kalendarzowy 2023.

 

Dziękuję za ofiary złożone na kolektę inwestycyjną ubiegłej niedzieli. Kolekta wyniosła 2222 zł, kwota ta wraz z kolektą inwestycyjną październikową będzie przeznaczona na zakup nagłośnienia procesyjnego.

 

Niech Dobry Bóg w nadchodzącym tygodniu hojnie nam błogosławi, wszystkim życzę dobrego tygodnia – Szczęść Boże!

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies