• Parafia Trójcy Świętejw Polnicy

  Parafia Trójcy Świętej
  w Polnicy

 • Parafia Trójcy Świętejw Polnicy

  Parafia Trójcy Świętej
  w Polnicy

 • Parafia Trójcy Świętejw Polnicy

  Parafia Trójcy Świętej
  w Polnicy

 • Parafia Trójcy Świętejw Polnicy

  Parafia Trójcy Świętej
  w Polnicy

krzyz

 1. W tym tygodniu obchodzimy w liturgii Kościoła:

- Poniedziałek  – Św. Łukasza, Ewangelisty, święto. To także dzień modlitwy w intencji służby zdrowia.

- Środa – Św. Jana Kantego, kapłana, wspomnienie.

- Piątek – Św. Jana Pawła II, papieża, wspomnienie.

- Niedziela – Misyjna i Tydzień Misyjny 24.10-30.10. 

 1. Biuro parafialne w tym tygodniu będzie czynne od poniedziałku do piątku po Mszy Św. Okazja do Spowiedzi Św. przed każdą Mszą Św.Zachęcam także do udziału w nabożeństwach. We wtorek do Św. Józefa, a w środę do M.B. Nieustającej Pomocy, a także do odmawiania wspólnotowego Różańca. Za udział w tym nabożeństwie można zyskać odpust zupełny.
 1. Dziękuję za troskę o naszą Świątynię i ofiarę złożoną na kwiaty. Na nadchodzący tydzień proszę o to mieszkańców Polnicy –  nr  75,75,77,78 do ( k. Św. Józefa).

W związku z podjętymi pracami przy kościele Św. Józefa zachęcam do wsparcia tej inwestycji przez wpłaty na konto parafialne, którego numer znajduje się poniżej jak i również na naszej stronie internetowej w zakładce kontakt. Będę bardzo wdzięczny za wszelkie wsparcie i pomoc:

Parafia Trójcy Świętej w Polnicy

Bank Spółdzielczy w Czersku Filia Chojnice 
48 8147 0002 0010 5617 2000 0010

 1. Kolekta w przyszłą niedzielę jest przeznaczona na cele misyjne. Za wszelkie składane ofiary bardzo dziękuję i składam serdeczne Bóg zapłać!
 1. Zachęcam do składania intencji Mszalnych na rok 2022. Są jeszcze wolne intencje na miesiąc listopad i grudzień – pamiętajmy w tym czasie o naszych zmarłych. To najpiękniejszy dar, jaki możemy złożyć żyjącym i zmarłym.
 1. Jest nowy numer „Pielgrzyma”. Zachęcam , by też zabrać ze sobą kartki na wypominki roczne i listopadowe. Proszę o oddawanie ich indywidualnie w zakrystii, bądź kancelarii parafialnej i zaznaczenie kiedy mają być odczytywane.

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies